Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Hájek získal v Ostravě double a pokutu 500 EUR

napsal briza 04.05.2009 Jan Hájek ovládl ostravský challenger mužů - Prosperita Open 2009. Vyhrál jak dvouhru, tak společně s Robinem Vikem i čtyřhru. Ve finále dvouhry porazil Ivana Dodiga 7:5, 6:1 a přidal další české jméno na seznam dosavadních vítězů. Na tomto seznamu najdeme jména jako Ivo Minář, Lukáš Dlouhý, Bohdan Ulihrach, Jiří Vaněk. O tom, jak snadno dostat pokutu, by si měli přečíst hlavně naši mladí bouřliváci. Čtěte dále ... Jan Hájek, Michel Willems
Jan Hájek, Michel Willems

Většina tenisových příznivců asi tuší, že existují pravidla chování, podle kterých by se hráči měli na kurtě řídit a rozhodčí jsou zde od toho, aby na dodržování pravidel dohlíželi. V našem případě zapískal lajnový rozhodčí footfault Janu Hájkovi v zápase se Steve Darcisem v úvodní sadě za stavu 4:4, 40:40 na druhý servis.

Hájek se na něj nevěřícně obořil, že je „zmrd“. Lajnový rozhodčí přesně podle předpisů šel incident nahlásit rozhodčímu na umpire. Ten podle předpisů popsal incident do zápisu o utkání, který předal Supervisorovi Belgičanovi Michel Willemsovi.

Ten si nechal přeložit slovo „zmrd“ do angličtiny, ale nepodařilo se. Našel se tedy snad ekvivalent „mother fucker“. Supervisor si pozval Jana Hájka a sdělil mu, že na základě těchto skutečností mu uděluje pokutu 500 EUR.

Jan Hájek na něj koukal a nechápal. Snažil se mu vysvětlit, že to není adekvátní, že na turnaji odehrál 12 zápasů a dostal pouze jeden warning, ale Michel Willems byl neústupný.

Za Jana Hájka přišel intervenovat i Václav Roubíček (ředitel turnaje), který krátce předtím při ceremoniálu mluvil o tom, jak dělá všechno, aby se zde hráči cítili dobře a aby se na turnaj rádi znovu vraceli. Supervisor byl však neoblomný.

Jan Hájek dostal za „zmrda“ pokutu 500 EUR a do 10 dní může podat u ATP odvolání, což zřejmě udělá.

Kromě Jana Hájka dostal David Marrero pokutu 250 EUR za nadávku „puta madre“, kterou nečastoval nikoho, pouze vykřikl více nahlas.

Přísné, co říkáte?

110Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterJan Hájek používá

Babolat Pure Drive 2012


Určení závodní hráči
Typ švihu dlouhý nápřah / rychlý úder
Velikost hlavy 100 čt. palců/ 645 čt. cm
Délka 68.5 cm
Váha 300 g
Vyvážení 320 mm
Tvrdost 72
Šířka rámu 23.5mm / 26mm / 22.5mm
Složení Graphite Tungsten
Typ gripu Babolat Syntec
Počet strun 16 x 19

Komentáře k raketě (0)

POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)