Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Druhým finalistou MONETA Tenisové extraligy 2020 je Prostějov

napsal briza 14.12.2020

Známe finálovou dvojici letošní tenisové extraligy. TK Sparta Praha i TK Agrofert Prostějov vyhráli svoji skupinu a o titul se utkají ve středu od 10:00 hod. v Říčanech. Finále se hraje bez diváků, nicméně vše můžete sledovat živě na Nova Sport. Více na www.tenisovaextraliga.cz.

Jiří Lehečka

Sparta ve skupině hrané v Říčanech porazila v sobotu Štvanici (I.ČLTK Praha) 6:3 a v něděli domácí RPM Oázu Říčany 6:2. Prostějov ve skupině hrané v Prostějově v sobotu porazil Přerov 6:3 a v pondělí Pardubice 6:1.

Finále Sparta – Prostějov se hraje od 10:00 hod. v Říčanech (bez diváků). Utkání vysílá živě TV Nova Sport.

Dramatické zážitky nabídl souboj Štvanice a Říčan o 2. místo ve skupině Říčany. Po dvouhrách vedla Štvanice 4:2. Čekalo se, že o vítězství rozhodne v dámské čtyřhře, ve které nastoupili Lucie Hradecká a Markéta Vondroušová. Ale jak už tak to v soutěžích družstev bývá, papírové předpoklady vzaly za své a Hradecká s Vondroušovou nestačily na Kolodziejovou s Malečkovou 6:7, 2:6. Vítězství pro Štvanici nakonec zajistil Staněk se Šafránkem, kteří porazili říčanský pár Gengel/Vanni 6:2, 1:6, 10:6. Ve druhé pánské čtyřhře Vocel s Jebavým (Říčany) porazili Pavláska s Paulsonem (I.ČLTK Praha) 6:1, 4:6, 10:8. Konečný výsledek I.ČLTK Praha – RPM Oáza Říčany 5:4.

7Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)