Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Davis Cup: Češi míří do Madridu! Rozhodující bod vybojoval po obratu Veselý

tenisovysvet.cz napsal houba 07.03.2020

Český daviscupový tým si zahraje premiérově na finálovém turnaji v Madridu! Výběr Jaroslava Navrátila uspěl ve federálním derby proti Slovensku, když zvítězil v poměru 3:1. Rozhodující třetí bod vybojoval Jiří Veselý, který v bezmála tříhodinové bitvě přetlačil Andreje Martina po setech 4:6, 7:5 a 7:5.

Jiří Veselý

Veselý přetlačil Martina a zajistil Čechům postup
Český daviscupový tým si poprvé zahraje na finálovém turnaji v Madridu! Postaral se o to zejména Jiří Veselý (64.), který přetlačil Andreje Martina (95.) v bezmála tříhodinové bitvě po setech 4:6, 7:5, 7:5 a získal rozhodující třetí bod! Výběr Jaroslava Navrátila tak ovládl premiérové federální derby proti Slovensku v rámci Davisova poháru.

Blízko vítězství byl však v průběhu večerního sobotního utkání Andrej Martin, který po vítězném prvním setu vedl ve druhé sadě již 5:2. Veselý však získal pět gemů v řadě a vynutil si rozhodující set.

V něm se české týmové jedničce podařilo odvrátit v desátém gemu mečbol a v jedenácté hře zaútočila. Šestadvacetiletý tenista původem z Příbrami využil v pořadí druhý mečbol a mohl začít s týmovými kolegy postup na finálový turnaj v Madridu.

Slováci ovládli čtyřhru
Filip Polášek s Igorem Zelenayem zvítězili v sobotní čtyřhře a snižuji z pohledu domácího Slovenska na 1:2. Český pár ve složení Jonáš Forejtek a Zdeněk Kolář nestačil na zkušenou slovenskou dvojici, když prohrál za 82 minut po setech dvakrát 4:6. Mladí Češi odvrátili celkem pět mečbolů soupeřů, Slováci ukončili utkání až při podání Zdeňka Koláře, který si odbyl daviscupovou premiéru.

„Jsem nesmírně rád, že jsem dostal šanci. Byl bych ještě radši, kdybychom přidali bod. Doufejme, že to kluci v singlu dotáhnou do vítězného konce,“ řekl přímo na antukovém dvorci v Axa Areně debutant Zdeněk Kolář v rozhovoru pro ČT Sport.

Tento text byl přebrán z webu www.Tenisovysvet.cz, kde najdete to nejaktuálnější a nejzajímavější z českého i světového tenisu.

3Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterJiří Veselý používá

Wilson Blade 98 (18x20)


Určení závodní hráči
Typ švihu dlouhý nápřah / rychlý úder
Velikost hlavy 98 čt. palců/ 632 čt. cm
Délka 68.58 cm
Váha 304 g
Vyvážení 325 mm
Tvrdost 65
Šířka rámu 21.5mm / 21.5mm / 21.5mm
Složení Basalt
Typ gripu Wilson Sublime
Počet strun 18 x 20

Komentáře k raketě (1)

S touto raketou hrají také
Andreas Haider-Maurer |
POSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)