ITS Tennis centre s.r.o.:
Cenné skalpy pro Marii Marfutinu

napsal ITS Tennis centre s.r.o. 13.06.2014
Maria_Marfutina_Moskva_1.JPG

Hráčka akademie ITS Maria Marfutina se zůčastnila v Moskvě turnaje s dotací 25 000 USD. Musela jít z kvalifikace, kde v prvním kole si celkem jasným výsledkem poradila s krajankou E. Tsiklaury 6:3,6:3 a ve finále kvalifikace po skvělém výkonu porazila první nasazenou a 390 hráčku WTA, krajanku O. Doroshinu.
V hlavní soutěži hrála v prvním kole s hráčkou na volnou kartu V. Pogrebnyak 6-2, 6-3, se kterou si lehce poradila a ve druhém kole těsně podlehla po velké bitvě 5-7, 4-6, bohužel také díky zraněnému rameni, A. Vasylyevě 171 hráčce WTA.
Jsou to pro Marii cenné zkušenosti a dokazuje proč byla v juniorské kategorii tak vysoko na žebříčku a že má velký potenciál se prosadit ve velkém světě tenisu.

Přejeme jí rychlé zotavení bolavého ramene a spoustu sil do dalších soubojů.