aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články

Aktuálně Top Hot Videa

Babytenis v lednu 2015

napsal briza 18.01.2015

Leden byl bohatý na turnaje v kategorii babytenis. O víkendu 10–11. ledna 2015 se hrálo 19 turnajů. Přinášíme vám informace a fotografie z turnajů, jejichž pořadatelé nám poslali dokumentaci na brezina@protenis.cz.

Babytenis

10.1.2015: TŠ Lucie Hradecká
Turnaje se zúčastnilo 7 hráčů, zahráli si každý s každým tedy 6 zapasů. Během celého turnaje panovala příjemná, přátelská atmosféra. Vítězem se stal Míša Mlynář, 2. místo vybojoval Šebík Vokál a na 3. místě se umístil Daniel Beneš. Všichni hráči si vyhráli hodnotné ceny a za vitezné zápasy dostali kartičky od Protenisu. Všichni byli spokojeni a už se těší na další turnaje k nám.

Za pořadatele TŠ Lucie Hradecké napsala Petra Douděrová

10.1.2015: TK Praha- Jižní Město
V sobotu 10. ledna jsme uspořádali první tenisový turnaj „ O pohár Jižního Města“ v novém roce 2015. Naši malí tenisté byli odpočatí po vánočních prázdninách a tak se s velkým nadšením vrhli do vzájemných zápasů. Celý turnaj měl velmi slušnou sportovní úroveň a hladký organizační průběh. Díky dobrému hernímu systému, který jsme vzhledem k počtu účastníků zvolili, děti odehráli velké množství zápasů a tím si všichni hráči mimořádně dobře zahráli. Po té co byli odehrány zápasy základních skupin, začali boje o krásné poháry. Po skutečně úžasných zápasech, kde bylo možné vidět velmi kvalitní dětský tenis, se na prvních třech místech umístili tito hráči: Vítězem turnaje se stal Tadeáš Augustýn, který ve finále porazil Kajetána Vávru, jenž si zopakoval finále z minulého turnaje a na třetí příčce se společně usadili Anna Marie Neštická a Filip Kubec. Přejeme všem příznivcům tohoto krásného bílého sportu mnoho úspěchů v novém roce. Těšíme se na další osobní setkání s Vámi. Výsledky.

Babytenis TK Praha- Jižní Město

10.1.2015: TK Choceň
Druhou lednovou sobotu se v hale TK Choceň konal turnaj babytenisu, kterého se zúčastnilo 9 chlapců a 6 dívek. Z domácích hráček se prezentovaly Maruška Pecháčková a Ema Jurgová. Chlapci byli rozděleni do dvou skupin, ve kterých probíhaly velmi napínavé a kvalitní zápasy. Do chlapeckého finále se probojoval Dominik Herman a Adam Koška.

Výsledky chapci:
1. místo     Dominik Herman (TK Ústí nad Orlicí)
2. místo     Adam Koška (TK Česká Třebová)
3. místo     Marek Krčil

Výsledky dívky:
1. místo     Josefína Kaplanová (TK Letohrad)
2. místo     Terezie Drášilová (Tesla Pardubice)
3. místo     Kateřina Bílková (TC Chrudim)

Vítězům gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů!

David Němeček, trenér TK Choceň

Babytenis TK Choceň

6.12.2014: TK Choceň
V sobotu 6. 12. 2014 se v tenisové hale TK Choceň uskutečnil turnaj babytenistů. Celkem se na akci prezentovalo 16 hráčů, z toho 6 domácích (Marie Pecháčková, Ema Jurgová, Patrik Valtr, Antonín Matějka, Šimon Liška, Jiří Sovák). Jiří Sovák a Patrik Valtr se v konkurenci neztratili a probojovali se ze základní skupiny mezi 8 nejlepších hráčů.

Výsledky – chlapci:
1. místo:    Vojtěch Plachý
2. místo     Timon Jurajda
3. místo     Dominik Herman   Výsledky – dívky:
1. místo:   Josefína Kaplanová
2. místo    Natálie Dvořáková
3. místo    Karolína Kaplanová   Vítězům gratulujeme a přejeme hodně sportovních úspěchů!