Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články


  Aktuálně Top Hot Videa  

Tenisový kemp: Bohdan Ulihrach předává zkušenosti juniorům

vistatenis.cz napsal briza 12.05.2018

Bývalý profesionální tenista Bohdan Ulihrach, někdejší česká tenisová jednička (na ATP nejvýše umístěný na 22.pozici), v letošním roce spojil síly s trenérským týmem Vista Tenis a připravil výkonnostní tenisový kemp pro závodní hráče.

Bohdan Ulihrach

Přípravný 5-denní kemp se uskuteční první týden v červenci a bude zaměřený na vyladění techniky, nácvik herních situací a průpravu v oblasti taktiky a psychologie v zápase. Kondiční příprava bude vedena převážně na rozvoj dynamiky, obratnosti a uvolňování nejvíce zatěžovaných partií u výkonnostních hráčů. Pro zachování individuálního přístupu je kemp otevřený pro maximálně 16 hráčů vedených týmem 4 trenérů, jehož součástí je například i další vynikající profesionální tenista Martin Fafl. Kondiční tréninky navrhuje a zajišťuje známý kondiční trenér Pavel Janda, jehož svěřenci byli například i Lukáš Rosol a Karolína Plíšková.

Areál Vista Tenis prošel v posledních letech rekonstrukcí. Nabízí kvalitní zázemí na úrovni zahraničních klubů, kterého využívají k přípravě i profesionálové. Vidět zde můžete např. Karolínu Plíškovou, Ekaterinu Alexandrovu nebo Ricardase Berankise. V loňském roce otevřel novou tenisovou halu se 3 kurty s povrchem GreenSet, která bude účastníkům kempu k dispozici v případě nepřízně počasí.

PŘIHLÁŠKY
Zájemci se mohou registrovat na recepci klubu nebo na http://www.vistatenis.cz/…ska-do-kempu.

Vista resort & club
Vista resort & club
Vista resort & club
47Odeslat článek emailem    Facebook    TwitterPOSLEDNÍ ČLÁNKY

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)