Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
videa  dv  komentáře  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Video


Základní údery

Hráč: Tomáš Macháč, trenér: Jiří Kulich
natočeno 08.07.2010

SDÍLET

67
hlasů

Pokud se vám video líbí, můžete ho ocenit

Přehled komentářů k videům Komentáře
zipicek85 Čec 10 

tak mladej vypadá hodně dobře kolik mu je??

Tonda Čec 10 

myslíš tenisově dobře? :))

Bourvile Čec 10 

Vždyť to hraje vše v záklonu

Tonda Čec 10 

asi nevíš bourvile co je to záklon…

Gonzales Čec 10 

tak to je trosku typek!!

M.Proust Čec 10 

Tak šikovnej, ale tak špatný na nohách, jeho pohyb nemá bohužel ten správný timing a dynamiku!! Je to obrovská škoda, své špatné nohy vyrovnává svým talentem a citem pro míč. Pokud svůj pohyb nezlepší již teď , ostatní méně talentovaní hráči ho během následujících let předběhnout. A to co se nenaučí v dětství, v dospělosti nebo-li pubertě nikdy nedohoní!! A jeho talent zabředne do průměru.. Pomalu ale jistě mu ujíždí vlak. Tak jest sice krutá ale bohužel pravdivá.

Bourvile Čec 10 

A divíš se M.Prouste? Důvod je jednoznačný. Od malička ho rozvíjel chytrý a vzdělaný a ambiciózní pan Rosol. Vychoval z něho výborného babytenistu s velkým potenciálem. Dnes ho z rozhodnutí rodičů tenisově „zničí“ SPARTA. Kruté leč pravdivé

M.Proust Čec 10 

Je až neskutečné, jak hráč může za rok takhle zlenivět! A to nemluvě o jeho špatné psychice tedy občasné vypuštění celého zásu! Má momentálně velmi negativní postoj k tenisu. Jiskra a zapálení který jsme u něj v babytenise mohli výdat pomalu vyhasíná !! Slova a gesta povzbuzení nahradila sprostá slova a házení raketou. Což je u tak mladého hráče k pláči! Nedivím se Bourvile jen konstatuji tu krutou a smutnou pravdu!!

hanca Čec 10 

Bourvile a Proust jsou jeden a ten samej. Starej se radši o své dítě, jak ti hraje a nenavážej se do jinejch. Nebo tvuj hošík od Macháče dostal, že po něm tak jedeš?

M.Proust Čec 10 

Tím si nejsem tak jistý!! Bourvile já nejsem!! A nepíšu zde nic špatného jen konstatuji holou pravdu! A už vůbec to nemá nic společného s tím zda někoho Machač porazil !! Pouze tu chci upozornit na tyto jeho nedostatky, které u něj postrádám a které se stále nezlepšují! Ale pokud na nich bude pracovat a zlepší je, nebude mít v ČR a ani na světě žádného soupeře!! Ale čeká ho dlouhá a těžká cesta !!

hanca Čec 10 

Nech si svou holou pravdu pro sebe. Macháč má trenéry, ti se o neho staraji. Pečuj o své dítě a neplýtvej „moudra“ na jiné.

Bourvile Čec 10 

Hanco ty se nauc chovat na kurtě i mimo něj. Lidi tě proto nemají rádi. A nedělejte denně 2 HODINY žebřík. Stačí půl hodiny. Spíš kupte denně o 200 g hovězího víc ať přibývají bílkoviny

M.Proust Čec 10 

Já nejsem takový sobec a o svá pravdivá „moudra“ se rád podělím, obzvláště jsou-li pravdivá !!

hanca Čec 10 

bourvile alias prouste alias tondo.bl zalez!

Bourvile Čec 10 

Milá Hančo? bohužel se mýlíš. Nejsem ani Proust ani tonda. Klidně se tě představím. Jmenuji se Hála a pokud chceš, pošlu tě i mail a můžem o tenise diskutovat mimo protenis. Nevím kde se v tobě bere taková zloba a zášť. Nechápu proč mě spojuješ s někým jiným a už vůbec nechápu proč nenecháš někoho napsat svůj názor. V tomto případě navíc pravdivý

M.Proust Čec 10 

Hanco, nevím, proč mě spojuješ s tonda.bl. A také nevím, proč tak Machače bráníš ! Vždyť to co tady píši o něm je pravda! Nedovolil bych si zde napsat lež a nepodložené informace ! Zkrátka už jsem nedokázal sedět a koukat, jak Machač svůj talent, takto zahazuje! Byla by to obrovská škoda! Ale Hanca určitě chce, aby svůj talent takto zahodil, když se ho tu tak zastává. Zajímalo by mě kdo jsi.

hanca Čec 10 

trojjediná osobo, neplýtvej svými moudry na Macháče, ten je talentovaný a šikovný až dost. Věnuj svůj potenciál svému hošíkovi, s tvým potenciálem z něj určitě vychováš Federera.

M.Proust Čec 10 

Jistě to nepopírám, talentovaný a šikovný je hodně. Jenže to bohužel nestačí !! Musí na sobě začít makat! A zlepšit dinamiku nohou, pak Federer bude z něho! To se tu snážím celou dobu říci! A znovu opakuji, že nejsem nějaký Tonda.bl nebo bourvile! Jsem na tvé straně. Nemyslím to zle, jen chci aby Machač začal ke svému talentu přistupovat zodpovědně! Jinak ČR ztratí šance na svého Federera! Což bych nechtěl ani já a určitě ani ty hančo!!

houba Čec 10 

nechcete toho uz nechat??? myslim, ze nikoho nebavi to furt dokola cist…

2fast4u Srp 10 

Werich kdysi rekl, ze nejhorsi je srazka s blbcem…

nagini Srp 10 

prej v zaklonu bourvile jo? chacha…

Kikin Srp 10 

kvalitní diskuse o ničem opět až na pár výjimek…běžte zpátky na písek kucí

vrzik Čer 11 

vzdyt hraje naprosto krásně, na ročník 2000 je to borec!

Andrew92 Čer 11 

jeho hra se mi taky hodně líbila

Bouraak Čec 11 

další hekal :D, ale pere do toho víc jak já

Pokud chcete fotografii komentovat, přihlašte se.
2774
videí

ČASTO HLEDANÉ VIDEO

Cvičení na dvorci
Cvičení, ke kterým potřebujete pouze raketu a míčky
Super Slow Motion Video
Tenisové záběry vysokorychlostní kamerou Trouble Shooter
Video dotazník
Odpovědi na otázky z oblasti tenisu i mimo tenis
Video blog
Den s hráčem na turnaji ...

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)

1Brenda Fruhvirtová
58
2Linda Fruhvirtová
45
3Dalibor Svrčina
44
4Brenda Fruhvirtová
36
5Marcelo Rios
33
6Nikola Bartůňková
29
7Linda Fruhvirtová
29
8Linda Fruhvirtová
29
9Viktoria Azarenka
26
10Linda Nosková
25

Další videa

SOUTĚŽ O TENISOVÉ RAKETY
Zaregistrujte se, vyplňte si profil a můžete vyhrát raketu Babolat nebo Prince Každý registrovaný uživatel může jednou denně losovat. Losování končí půlnocí posledního dne v měsíci. Výhercem soutěže se stává první a druhý uživatel. Více o soutěži.