Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
videa  dv  komentáře  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Video


Antonín Bolardt

TE U12, Rakovník
natočeno 08.07.2010

SDÍLET

16
hlasů

Pokud se vám video líbí, můžete ho ocenit

Přehled komentářů k videům Komentáře
Woody48 Srp 10 

Slušnej magor!!! Zařiďte mu psychiatra!!!

jamesbond Srp 10 

Psychiatr nepomuze. To chce narezat. Minimalne v okamziku, kdy posila mamu na plnou hubu do pr…

tondabl Srp 10 

starej se o sebe, vůbec ho neznáš. Každej jen krizujete. Nic o něm neviš. Proč se do něj navážíš. Tonda je výborný tenista s hodnou dětskou duší. Jak se chováš ty? A jak hraješ?? Sám umíš hovno. On je jeden z nejlepších v Evropě ve svém ročníku

mitabrev Srp 10 

Hele,nikdo tu nemluví o tenise ale o jeho hrozným chování na kurtě a rozhodčí nic nevidí.Je to stejnej uplakánek jako v Bolfová v děvčatech.

jamesbond Srp 10 

Cituji z casopisu Tenis 8/2010, MCR druzstev ml.z., priloha str.IX: „Rozruch vyvolalo chovani stvanickeho Bolardtaktery v souboji s Kleinem obdrzel od rozhodciho tri trestne gamy. Chovani …je vice nez spatne, zarazejici bylo, ze podle slov organizatoru nerekla “divocakovi" nic prihlizejici maminka ani zadny ze stvanickych treneru. Mlady Antonin vrha spatny stin na jmeno Bolardt."

tondabl Srp 10 

stála jsem u toho kurtu. 30 dětí se mu posmívalo a fandilo proti němu. bylo to hodně hustý. on vypálil míč do plotu jako na ně a rozhodčí mi sebral ve 3.setu gam. Tak toho dědka poslal do pr… Nevidím na tom nic divného. Udělal to co asi v ten moment spontáně cítil. Proč neřešíte Řepku, Schumachera, 100 hokejistů atd atd. Starejte se každej o sebe. Umíte hovno a pletete se tady do toho

SCOOTERMAN Srp 10 

Hmmm, „stála jsem u toho kurtu“ – to vypadá na maminku…už jen podle toho, jak Toníčka fanaticky brání. Takže by se měla asi položit otázku, proč těch 30 dětí se mu posmívá a fandí soupeři prakticky na každém turnaji, zatímco k jiným se chovají jinak. Nebude to třeba tím, že Tonda se chová fakt nemožně a ty děti, tím že jsou děti, tak jsou i kruté, ale mají i smysl pro spravedlnost, kterou dávají najevo tím, že prostě fandí soupeři a posmívají se tomu, kdo na kurtu nehraje tenis (byť ho zatraceně umí, což tady nikdo zatím nezpochybnil) ale spíš antickou tragedii na divadle…Je to smutné, že není ochota tohoto šikovného kluka dát do latě, aby dokázal prodat to, co umí.

Tonda Srp 10 

SCOOTERMAN naprosto výborně. mám doma malýho podobně talentovanýho a impulzivního kluka, ale jestli bude předvádět tohle, tak vzhledem k tomu, že na něj nechci vztáhnout ruku, tak půjde hrát maximálně tak šachy…

jamesbond Srp 10 

hodne dobre Scooterman :-)

piola11 Srp 10 

SCOOTRMAN to vystihl já si myslím že by mněl dělat box aby se z toho pořádně vyboxoval

Kikin Zář 10 

herně vzhledem k věku vypadá velmi dobře, ale pokud ho včas nesrovnaj v hlavě tak skončí možná už po starších žácích, o dorostu raději nemluvě…

medak Říj 10 

ja sem myslel ze to hraje pro radost ale chova se jeko hlupak :(

hanca Říj 10 

On to hraje pro radost přihlížejících. Dost se přitom zasmějou… lepší než v zoo…

SCOOTERMAN Říj 10 

To hnaca – thumbs up!!!!

Milbr Říj 11 

Slušní rodiče a pozorovatelé by si měly nejdříve Každy by si měl zamést před vlastním prahem,poučit své řvoucí a uráženící potomky,že při tenise se fandí jinak,a né se hanlivých provokací zůčastovat.Jeho emotivní energie ho chvílemi ubíjí ale častěji posiluje.Neberte mu ji-brali by jste mu tenis.Jednou bude v TOP 10.

jamesbond Říj 11 

Jój to je zas přehled pravopysnejh chib. Milbr taki chibjel ve škole dost často, že ?

SCOOTERMAN Říj 11 

Mám-li být upřimný, je mi docela už trapné reagovat na reakce typu Milbra a je mi toho človíčka docela líto (a ještě víc, pokud se pod ním schovává Tonda nejmladší)

jamesbond Říj 11 

:-D

hanca Říj 11 

Mezi řvoucími potomky už Toník přece dávno v TOP 10 je!!!

jamesbond Říj 11 

:-DDD

Bandita Říj 11 

Ahoj všichni, dlouho jsem tu nebyl. Tak koukám, že se stále o toho nejmladšího Bolardta zajímáte. Já si také myslím, že hodně lidí zde si má uklidit před svým prahem, něco dokázat a pak raději nekecat. Dobře Milbr !!! A pro ty ostatní držte se. Bude hodně těžké se pro jakéhoko-li kluka dostat do Top 10 jak to u nás bývalo. Dnes to hraje každý sakra dobře už i v celé Evropě na těch na turnajích i v nízkých kategoriích ať je to do 14-ti let nebo 18-ti let. Raději všechny podpořte kdo můžete !!!

jamesbond Říj 11 

rodina Bolardtova si založila tak sedmý nick v pořadí :-)

všichni jsme (dříve od Boha dnes od buňky) nějací. No a Bolardt se povedl jaký je. Bude ho to stát hodně sil(až si sebeuvědomí)to buď tlumit, nebo tu vnitřní energii orientovat správným směrem. Postavte vedle něj Berdycha a položme si otázku co je lepší. Zda tenis plný emocí anebo bez nich. Jestli z něj něco bude, či nebude to nechám na povolanějších, je jich tady, jak jsem četl, dost.

Pokud chcete fotografii komentovat, přihlašte se.
2774
videí

ČASTO HLEDANÉ VIDEO

Cvičení na dvorci
Cvičení, ke kterým potřebujete pouze raketu a míčky
Super Slow Motion Video
Tenisové záběry vysokorychlostní kamerou Trouble Shooter
Video dotazník
Odpovědi na otázky z oblasti tenisu i mimo tenis
Video blog
Den s hráčem na turnaji ...

NEJHRANĚJŠÍ VIDEA (14 dní)

1Brenda Fruhvirtová
97
2Brenda Fruhvirtová
55
3Linda Fruhvirtová
51
4Linda Fruhvirtová
44
5Marcelo Rios
38
6Linda Fruhvirtová
37
7Michael Vrbenský
37
8Dalibor Svrčina
32
9Jonáš Forejtek
31
10Viktoria Azarenka
30

Další videa

SOUTĚŽ O TENISOVÉ RAKETY
Zaregistrujte se, vyplňte si profil a můžete vyhrát raketu Babolat nebo Prince Každý registrovaný uživatel může jednou denně losovat. Losování končí půlnocí posledního dne v měsíci. Výhercem soutěže se stává první a druhý uživatel. Více o soutěži.