Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
nabídka  dv  výsledky  dv  žebříčky  dv  kdo a co?  dv  breakpointy  dv  diskuse  dv  L!VE  dv  historie  dv  tikety  dv  challenge  dv  duel  dv  prasátko  dv  challenge turnaj  dv  deblík  dv  tipovačka   dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomosti
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
termínová listina
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
RSS

Češi a češky v akci

Scorekeepeři v akci: Murdock(314) soustek(277) houba(158) (139) JaraP(22)
  DnesVčeraTento týden Minulý týden  

Muži

Wimbledon £12,568,000
16Berdych - Simon G. 3:6 3:6 2:6Komentářevčera
32Berdych - Andujar 4:6 6:0 6:3 7:6(3)Komentáře04.07.
64Rosol - Andujar 4:6 6:1 6:4 6:7(4) 4:6Komentáře02.07.
64Berdych - Mahut 6:1 6:4 6:4Komentáře02.07.
64Veselý - Ward J. 2:6 6:7(4) 6:3 3:6Komentáře02.07.
128Berdych - Chardy 6:2 6:7(8) 7:6(3) 7:6(5)Komentáře30.06.
128Veselý - Lorenzi 7:6(7) 7:6(6) 6:4Komentáře30.06.
128Štěpánek - Bedene Al. 5:7 6:1 6:4 3:6 4:6Komentáře30.06.
128Gulbis - Rosol 6:7(2) 3:6 6:7(4)Komentáře30.06.
QFiSmith J.P. - Mertl 6:1 7:5 6:2Komentáře25.06.
Q2Viola Mat. - Mertl 4:6 6:7(3)Komentáře24.06.
Q1Mertl - Hernandez J. 3:6 7:5 15:13Komentáře23.06.
Q1Evans D. - Pospisil J. 7:6(5) 7:6(2)Komentáře22.06.
Q1Hernych - Milton 6:3 3:6 4:6Komentáře22.06.
Q1Beck A. - Pavlásek A. 6:3 6:3Komentáře22.06.
FMichalicka - Neuchrist 6:2 6:4Komentáře04.07.
FMichalička - Neuchrist 6:2 6:4Komentáře04.07.
SFMichalicka - Blasko 3:6 6:3 6:2Komentáře03.07.
8Michalička - Lojda 6:1 6:4Komentáře02.07.
8Neuchrist - Süč 6:4 6:3Komentáře02.07.
16Süč - Karlovskiy 6:4 2:6 6:1Komentáře01.07.
16Partl - Poljak 6:3 6:7(2) 6:1Komentáře01.07.
16Lojda - Kellovský 6:3 6:1Komentáře01.07.
16Blaško - Schmid 2:6 6:2 6:0Komentáře01.07.
16Michalička - Safranek 6:4 6:1Komentáře01.07.
32Escobar - Kolář 7:6 6:1Komentáře30.06.
32Fabian - Brtnický 7:6 6:4Komentáře30.06.
32Smirnov - Mertl 6:7 6:4 6:3Komentáře30.06.
32Kellovský - Marko 7:6 6:4Komentáře30.06.
32Lojda - Kekercheni 6:0 6:2Komentáře30.06.
32Schmid - Pobořil 7:6(7) 7:5Komentáře30.06.
32Zawisza - Kopřiva 2:6 6:3 6:2Komentáře30.06.
32Karlovskiy - Krstev 6:3 6:4Komentáře30.06.
32Michalička - Konečný 6:2 6:3Komentáře30.06.
32Poljak - Habrman 6:2 3:6 6:3Komentáře29.06.
32Partl - Papík 6:2 6:1Komentáře29.06.
32Safranek - Nejedlý 6:2 6:1Komentáře29.06.
32Süč - Laaksonen 7:6(8) 7:5Komentáře29.06.
QFiKrstev - Děrkas 7:5 7:6(4)Komentáře29.06.
QFiKekercheni - Kunčík 6:3 4:6 6:3Komentáře29.06.
QFiKopriva - Reček 6:4 6:4Komentáře29.06.
QFiKellovský - Mihal 6:3 6:1Komentáře29.06.
Q1Děrkas - Vajda 6:4 4:6 6:3Komentáře28.06.
Q1Reček - Štaubert 7:6(4) 6:2Komentáře28.06.
Q1Kunčík - Kapshuk 6:4 6:1Komentáře28.06.
Q1Kellovský - Vondrášek 6:4 6:2Komentáře28.06.
Q1Reček - Vyrostko 6:4 7:6(5)Komentáře27.06.
Q1Děrkas - Lehet 6:1 6:1Komentáře27.06.
Q1Vondrášek - Trcka 6:1 6:1Komentáře27.06.
Q2Kopriva - Gresk 7:5 5:7 6:3Komentáře27.06.
Q2Krstev - Kalužík 6:0 6:1Komentáře27.06.
Q2Andrzejczuk - Zelený 7:5 6:1Komentáře27.06.
Q2Wojnar - Pesek 6:2 6:3Komentáře27.06.
Q2Zawisza - Rabas 6:4 6:4Komentáře27.06.
Kenn $10,000
16Rousset - Šimůnek 6:3 6:4Komentáře02.07.
32Šimůnek - Glancy 6:3 6:7 6:1Komentáře30.06.
Q1Šimůnek - Jebens 6:2 6:2Komentáře28.06.
Seefeld $10,000
16Popko - Staněk 6:4 6:2Komentáře01.07.
32Staněk - Wagner 6:3 6:3Komentáře30.06.
Zeeland $15,000
32Van Den honert - Zedník 6:1 6:1Komentáře29.06.
QFiZedník - Van Campen 6:1 6:0Komentáře28.06.
Q1Zedník - Martens 6:1 6:1Komentáře27.06.
Marburg €42,500 +H
8Cervantes Hueg. - Šátral 1:6 6:3 6:2Komentáře02.07.
16Mina - Šátral 2:6 2:6Komentáře01.07.
32Donskoy - Šátral 7:6(6) 4:6 3:6Komentáře30.06.
QFiŠátral - Giustino L. 6:3 6:4Komentáře29.06.
Plzen Grade 2
FSummaria - Rikl 6:3 7:5Komentáře05.07.
SFSummaria - Hájek 6:3 6:4Komentáře04.07.
SFRikl - Kaukovalta 6:3 6:0Komentáře04.07.
8Rikl - Ricci 6:4 6:4Komentáře03.07.
8Hájek - Sigsgaard 7:5 6:3Komentáře03.07.
8Summaria - Duda 7:6(3) 4:6 6:0Komentáře03.07.
16Rikl - Ruusuvuori 4:6 7:6(5) 6:2Komentáře02.07.
16Ricci - Holmgren 6:3 6:3Komentáře02.07.
16Thomson - Barton 6:4 7:6(4)Komentáře02.07.
16Hájek - Matuszewski 6:4 6:2Komentáře02.07.
16Duda - Pollanen 3:6 6:1 6:4Komentáře02.07.
16Summaria - Vrbensky 6:2 6:2Komentáře02.07.
32Rikl - Bandeira 6:0 6:0Komentáře02.07.
32Holmgren - Langmajer 7:5 5:7 6:2Komentáře02.07.
32Ricci - Oradini 6:3 6:4Komentáře02.07.
32Thomson - Ctverak 7:6(5) 6:3Komentáře02.07.
32Barton - Vaise 6:7(9) 6:2 6:0Komentáře02.07.
32Kaukovalta - Vejvara 6:3 6:3Komentáře02.07.
32Matuszewski - Kripsky 6:2 6:1Komentáře02.07.
32Hájek - Moeller 2:6 6:4 6:3Komentáře02.07.
32Largo - Motl 6:4 4:6 6:2Komentáře02.07.
32Duda - Hill 6:2 6:4Komentáře02.07.
32Pollanen - Paroulek 7:6(4) 6:1Komentáře02.07.
32Vrbensky - Liska 6:4 7:5Komentáře02.07.
Nastola Grade 5
SFEskeland - Jirousek 7:5 6:3Komentáře02.07.
8Jirousek - Shevchenko 6:3 6:1Komentáře02.07.
SFPfaff - Doubek 6:1 6:1Komentáře04.07.
8Doubek - Goncharov 6:3 6:1Komentáře04.07.
8Pfaff - Sedlar 6:0 6:3Komentáře04.07.
8Heger - Paulson 2:6 6:2 6:2Komentáře04.07.
8Erdmann - Podlesak 6:3 6:0Komentáře04.07.
16Doubek - Stodder 6:1 6:1Komentáře04.07.
16Sedlar - Steinhauser 6:2 6:4Komentáře04.07.
16Paulson - Skutella 6:4 6:4Komentáře04.07.
16Podlesak - Mader 7:5 6:2Komentáře04.07.
16Erdmann - Jenicek 6:1 6:3Komentáře04.07.
32Stodder - Pecak 6:4 2:6 6:2Komentáře04.07.
32Doubek - Czarnikau 7:5 6:2Komentáře04.07.
32Sedlar - Peter 6:2 6:0Komentáře04.07.
32Steinhauser - Kraus 6:3 3:6 6:4Komentáře04.07.
32Pfaff - Silhavy 6:0 6:4Komentáře04.07.
32Zhukayev - Smid 6:2 1:6 6:4Komentáře04.07.
32Paulson - Riiser 6:1 6:2Komentáře04.07.
32Podlesak - Kosak 6:2 6:1Komentáře04.07.
32Mader - Loder 6:0 7:5Komentáře04.07.
32Jenicek - Kugel 6:4 6:3Komentáře04.07.
32Erdmann - Zapsky 6:1 6:0Komentáře04.07.
64Pecak - Kiss 6:4 6:2Komentáře04.07.
64Czarnikau - Pechar 6:0 6:3Komentáře04.07.
64Doubek - Slavic 7:6(4) 7:6(5)Komentáře04.07.
64Goncharov - Vrba 6:7(5) 6:3 6:1Komentáře04.07.
64Pandelea - Bures 6:2 6:2Komentáře04.07.
64Sedlar - Haedicke 6:1 6:4Komentáře04.07.
64Steinhauser - Kremer 6:1 6:0Komentáře04.07.
64Kraus - Zeiler 4:6 6:3 6:2Komentáře04.07.
64Adamovich - Gorbushin 7:5 3:6 6:3Komentáře04.07.
64Becker - Jezek 6:1 6:0Komentáře04.07.
64Silhavy - Naryeka 6:3 6:2Komentáře04.07.
64Heger - Blazka 6:0 6:0Komentáře04.07.
64Smid - Dietel 6:3 6:4Komentáře04.07.
64Zhukayev - Poloucek 6:0 6:2Komentáře04.07.
64Skutella - Kozler 6:1 6:3Komentáře04.07.
64Frisch - Vagner 1:6 7:5 6:0Komentáře04.07.
64Paulson - Daffner 6:1 7:5Komentáře04.07.
64Podlesak - Weber 6:1 6:3Komentáře04.07.
64Loder - Tekes 6:1 6:3Komentáře04.07.
64Mader - Kroupa 6:4 6:0Komentáře04.07.
64Kugel - Cizek 6:2 6:0Komentáře04.07.
64Jenicek - Blaszczyk 6:4 6:2Komentáře04.07.
64Zapsky - Kenna Morgan 6:3 6:0Komentáře04.07.
Cakovec Grade 2
16Marozsan - Palan 6:1 6:0Komentáře04.07.
32Palan - Thiem 6:2 4:6 6:2Komentáře04.07.
64Palan - Jurkovic 6:4 6:1Komentáře04.07.
GBeran, Lehecka - Fekete, Minarik 6:1 6:4Komentáře02.07.
GForejtek - Minarik 6:4 6:3Komentáře02.07.
GBeran - Behun 7:6(5) 6:3Komentáře02.07.
GForejtek, Lehecka - Alvarez, Vives mar 4:6 6:4 10:7Komentáře02.07.
GAlvarez Varona - Forejtek 6:2 6:0Komentáře02.07.
GGimeno Valero - Lehecka 4:6 6:1 6:2Komentáře02.07.
GCzech Republic - Moldova 3:0Komentáře02.07.
GBeran, Lehecka - Andries, Virtosu 6:1 6:0Komentáře02.07.
GForejtek - Snitari 7:6(3) 6:2Komentáře02.07.
GLehecka - Virtosu 6:1 6:0Komentáře02.07.
Rakovnik Grade 3
FMoller - Siniakov 6:3 6:1Komentáře04.07.
SFSiniakov - Suntar 6:2 6:1Komentáře04.07.
8Siniakov - Obrul 7:6(4) 6:1Komentáře04.07.
8Kaltseis - Fiedler 6:4 6:4Komentáře04.07.
16Obrul - Benes 6:1 6:2Komentáře04.07.
16Siniakov - Riiser 6:1 6:3Komentáře04.07.
16Suntar - Landfeld 6:0 6:0Komentáře04.07.
16Fiedler - Palamarchuk 6:3 6:3Komentáře04.07.
16Moller - Veigert 6:4 6:4Komentáře04.07.
32Benes - Vrba 6:1 6:1Komentáře04.07.
32Siniakov - Smida 6:1 6:0Komentáře04.07.
32Landfeld - Kresina 6:3 6:2Komentáře04.07.
32Suntar - Baum 3:6 6:3 6:2Komentáře04.07.
32Topo - Truhlar 6:3 6:3Komentáře04.07.
32Baldwin - Hertl 6:2 6:4Komentáře04.07.
32Fiedler - Jezierski 6:0 6:3Komentáře04.07.
32Kaltseis - Donald 6:4 1:6 6:4Komentáře04.07.
32Lutz - Blazka 6:0 6:0Komentáře04.07.
32Richter - Neumann 6:0 6:0Komentáře04.07.
32Veigert - Labaj 6:1 6:2Komentáře04.07.
64Benes - Almashev 6:4 6:2Komentáře04.07.
64Rehberg - Malis 6:1 7:6(1)Komentáře04.07.
64Siniakov - Kudriashov 6:1 7:5Komentáře04.07.
64Riiser - Klir 6:1 7:6(4)Komentáře04.07.
64Landfeld - Miehe 6:1 6:2Komentáře04.07.
64Suntar - Jupa 6:1 7:5Komentáře04.07.
64Baum - Ivanenko 6:1 6:1Komentáře04.07.
64Truhlar - Vix 6:1 6:2Komentáře04.07.
64Baldwin - Apltauer 7:6(3) 6:2Komentáře04.07.
64Jezierski - Douda 6:4 6:0Komentáře04.07.
64Kaltseis - Janousek 6:1 6:0Komentáře04.07.
64Donald - Rein 6:3 6:0Komentáře04.07.
64Lutz - Olsansky 2:6 6:2 6:1Komentáře04.07.
64Richter - Ruzicka 6:3 6:2Komentáře04.07.
64Mikrut - Babka 1:6 6:3 6:0Komentáře04.07.
64Labaj - Rudolf 6:2 6:4Komentáře04.07.
64Veigert - Sizykh 6:1 6:0Komentáře04.07.
64Moller - Kracman 6:1 6:2Komentáře04.07.

Ženy

Torun $25,000
SFKucova K. - Malíková 6:0 6:3Komentáře04.07.
SFKucova - Malíková 6:0 6:3Komentáře04.07.
8Martincová - Malíková 2:6 0:1 ret.Komentáře03.07.
16Martincová - Maciejewska 7:6(3) 3:3 ret.Komentáře02.07.
16Vaňková - Malíková 6:7(5) 2:6Komentáře02.07.
32Schmiedlova Kr. - Malíková 6:1 3:6 4:6Komentáře01.07.
32Malíková - Schmiedlová 1:6 6:3 6:4Komentáře01.07.
32Eric - Štefková 6:2 6:3Komentáře01.07.
32Eric - Štefková 6:2 6:3Komentáře01.07.
32Martincová - Czarnik 6:1 6:1Komentáře01.07.
32Martincová - Czarnik 6:1 6:1Komentáře01.07.
32Vaňková - Mendesová 6:4 6:4Komentáře30.06.
32Gorgodze - Borecká 7:5 6:3Komentáře30.06.
QFiŠtefková - Cabaj Awad 6:4 5:7 6:1Komentáře29.06.
QFiMalíková - Juhászová 7:5 6:3Komentáře29.06.
Q1Frech - Hrabalová 6:1 6:2Komentáře29.06.
Q1Štefková - Iwaniuk 6:3 6:1Komentáře29.06.
Q1Malíková - Kulesza 6:0 6:0Komentáře29.06.
Q1Dobrowolska - Holanová 6:0 6:1Komentáře29.06.
Q128Hrabalová - Suk 6:3 6:2Komentáře28.06.
Zeeland $15,000
8Sotnikova - Malečková 7:6(6) 6:2Komentáře02.07.
16Malečková - Celik 4:6 6:3 6:0Komentáře01.07.
32Malečková - Kovalets 6:3 6:1Komentáře30.06.
32Weijers - Kramperová 2:6 6:3 6:1Komentáře29.06.
Q2Verwerda - Petrackova 6:4 6:2Komentáře27.06.
Prokuplje $10,000
16Cabeza-candela - Žovincová 6:4 6:4Komentáře02.07.
32Žovincová - Gobbi Monllau 7:6(2) 6:4Komentáře01.07.
32Cabeza-candela - Pantuckova 6:1 6:4Komentáře30.06.
32Perper - Pantuckova 3:6 6:1 6:4Komentáře30.06.
32Esen - Paterová 7:6(3) 6:3Komentáře30.06.
QFiPaterová - Kolb 3:6 7:5 6:1Komentáře29.06.
QFiPantuckova - Pairone 6:1 6:0Komentáře29.06.
Q1Paterová - Makhorkina 7:5 4:6 6:3Komentáře28.06.
32Malikova - Benáčková 6:1 6:3Komentáře01.07.
QFiGibson - Kosejkova 6:1 6:0Komentáře29.06.
Telavi $10,000
32Lysakova - Cvackova 7:6(1) 6:2Komentáře30.06.
QFiCvackova - Amiraghyan 6:4 6:2Komentáře28.06.
Q1Hering - Kunčíková 6:1 4:6 7:6(3)Komentáře29.06.
Q1Rueffer - Stuchlá 6:2 2:6 6:2Komentáře29.06.
Plzen Grade 2
FProcházková - Stefanini 6:4 4:6 6:3Komentáře05.07.
SFProcházková - Detiuc 6:1 6:3Komentáře04.07.
8Boskovic - Miklova 6:4 6:4Komentáře03.07.
8Procházková - Zarytska 6:0 4:6 6:2Komentáře03.07.
16Emma - Kolářová 6:2 6:2Komentáře02.07.
16Procházková - Coppoc 6:4 6:1Komentáře02.07.
16Miklova - Markova 6:2 4:6 6:2Komentáře02.07.
16Rosenqvist - Slováková 7:6(5) 6:1Komentáře02.07.
16Boskovic - Procházková 6:4 6:3Komentáře02.07.
32Zarytska - Zuglerova 6:3 6:3Komentáře02.07.
32Procházková - Berberovic 6:3 6:0Komentáře02.07.
32Coppoc - Kudelova 6:2 7:5Komentáře02.07.
32Detiuc - Brozova 7:5 6:1Komentáře02.07.
32Viviani - Bayerlová 6:3 6:4Komentáře02.07.
32Slováková - Kubicz 6:4 3:6 6:0Komentáře02.07.
32Rosenqvist - Hajkova 6:3 6:4Komentáře02.07.
32Miklova - Kulikova 7:5 6:0Komentáře02.07.
32Markova - Kuczer 2:6 7:6(5) 6:2Komentáře02.07.
32Procházková - Danailova 6:4 6:2Komentáře02.07.
32Stefanini - Pospisilova 2:6 6:1 3:0 ret.Komentáře02.07.
32Kung - Bužková 6:4 6:3Komentáře02.07.
32Kolářová - Forys 6:4 7:5Komentáře02.07.
Roehampton Grade 1
FGalfi - Vondroušová 7:6(3) 6:2Komentáře03.07.
SFVondroušová - Swan walkoverKomentáře02.07.
8Vondroušová - Christie 5:7 7:6(6) 6:1Komentáře01.07.
16Vondroušová - Muramatsu 6:1 6:3Komentáře30.06.
32Arbuthnott - Kolodziejova 6:4 7:5Komentáře29.06.
32Vondroušová - Tjandramulia 6:2 6:4Komentáře29.06.
64Vondroušová - Kingsley 2:6 6:4 6:4Komentáře28.06.
64Kolodziejova - Sebov 6:1 6:3Komentáře28.06.
64Neel - Kilnarova 6:4 0:6 6:3Komentáře28.06.
FHindova - Benesova 6:4 4:6 6:2Komentářevčera
SFHindova - Lavickova 7:6(4) 6:0Komentáře04.07.
SFBenesova - Kurz 1:6 6:3 6:4Komentáře04.07.
8Hindova - Kirchenmayer 6:2 6:2Komentáře04.07.
8Lavickova - Laechler 6:1 6:7(6) 6:2Komentáře04.07.
8Benesova - Lask 6:2 6:0Komentáře04.07.
8Kurz - Najmanova 6:2 6:2Komentáře04.07.
16Hindova - Melnikova 6:4 6:4Komentáře04.07.
16Kirchenmayer - Hlavacova 6:2 7:6(3)Komentáře04.07.
16Lavickova - Jandova 6:0 6:4Komentáře04.07.
16Laechler - Zikmundova 4:6 6:0 6:4Komentáře04.07.
16Benesova - Novakova Kar. 6:3 6:2Komentáře04.07.
16Najmanova - Kotsyuba 6:1 6:1Komentáře04.07.
32Hindova - Stiegler 6:2 6:1Komentáře04.07.
32Hlavacova - Grodzki 6:3 6:0Komentáře04.07.
32Kirchenmayer - Kvochova 6:2 6:1Komentáře04.07.
32Lavickova - Gevorgyan 6:0 6:3Komentáře04.07.
32Jandova - Kovalenko 1:6 6:4 6:4Komentáře04.07.
32Laechler - Hubickova 6:3 7:5Komentáře04.07.
32Zikmundova - Kubanova 2:6 7:6(5) 7:6(4)Komentáře04.07.
32Ancicka - Krejzova 6:3 6:4Komentáře04.07.
32Lask - Havrlikova 6:4 4:6 6:0Komentáře04.07.
32Novakova Kar. - Pietras 6:4 6:1Komentáře04.07.
32Benesova - Junge-ilges 6:3 6:2Komentáře04.07.
32Kuzina - Bohatova 7:5 6:2Komentáře04.07.
32Kurz - Markvartova 6:2 6:2Komentáře04.07.
32Najmanova - Hirscher 6:2 6:4Komentáře04.07.
GCzech Republic - Spain 3:0Komentáře02.07.
GSebestova, Siskova - Martinez, Pavlicic 6:1 6:2Komentáře02.07.
GSiskova - Garceran 6:3 6:3Komentáře02.07.
GNikolovova - Martinez Cirez 7:6(2) 7:5Komentáře02.07.
GCzech Republic - Denmark 3:0Komentáře02.07.
GNikolovova, Sebest - Tauson, Viller mol 6:1 6:4Komentáře02.07.
GSiskova - Viller Moller 6:2 3:6 7:6(5)Komentáře02.07.
GNikolovova - Tauson 6:3 6:2Komentáře02.07.
GCzech Republic - Slovakia 3:0Komentáře02.07.
GSebestova, Siskova - Cisovska, Kovacico 6:0 6:4Komentáře02.07.
GSiskova - Kuzmova 6:2 ret.Komentáře02.07.
GNikolovova - Cisovska 5:7 6:1 6:0Komentáře02.07.
Amsterdam Grade 3
32Van Mol - Breckova 4:6 7:6(5) 6:1Komentáře04.07.
64Breckova - Hageman 6:1 6:2Komentáře04.07.
Rakovnik Grade 3
FLex - Cerna 3:6 6:3 6:1Komentáře04.07.
SFCerna - Glanzer 6:3 6:4Komentáře04.07.
8Cerna - Kubikova 2:6 6:1 6:3Komentáře04.07.
16Cvetkovic - Safrankova 6:2 6:0Komentáře04.07.
16Osoegawa - Safarova 6:1 3:0 ret.Komentáře04.07.
16Glanzer - Silhava 6:0 6:0Komentáře04.07.
16Kubikova - Parizkova 6:3 6:3Komentáře04.07.
16Cerna - Fruhvirtova L. 0:6 6:2 6:3Komentáře04.07.
32Chygyryk - Hranacova 6:2 6:0Komentáře04.07.
32Cvetkovic - Palecek 6:0 6:3Komentáře04.07.
32Safrankova - Vocke 6:4 6:2Komentáře04.07.
32Oexle - Mihokova 6:1 7:5Komentáře04.07.
32Zucchiati - Kostelna 6:2 6:1Komentáře04.07.
32Osoegawa - Struplova 6:0 6:3Komentáře04.07.
32Safarova - Niedens 6:0 6:1Komentáře04.07.
32Vanik - Kourilova 6:0 6:0Komentáře04.07.
32Tolmacheva - Tehnikova 6:1 6:2Komentáře04.07.
32Silhava - Dukic 6:0 6:1Komentáře04.07.
32Parizkova - Brack 6:1 6:2Komentáře04.07.
32Kubikova - Sizykh 6:1 6:4Komentáře04.07.
32Fruhvirtova L. - Solima 6:0 6:0Komentáře04.07.
32Cerna - Hauck 6:1 6:2Komentáře04.07.