Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
výsledky  dv  naši v akci  dv  tenisové kartičky  dv  soutěž  dv  moje hvězda  dv  vědomosti  dv  turnaje  dv  
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský
Mistrovství ČR čtyřher
Datum 25. - 27.07.2008
Pořadatel TK VČE a SK Tenis Hradec Králové
Kategorie Veteráni
Přihlášky do 23.07.2008
Informace Prezentace: do 09:00 hod.: čtyřhry do 12:00 hod.: mixy Ubytování: Penzion UNO, Pražská 589 - tel. 602 845 000 Hotelový dům, Heyrovského 1177 - tel. 495 511 175 Ubytovna AMAS-Relgas, Pražská 12 - tel. 731 828 488 (p. Řeháčková)
Výsledky

Přihláška na turnaj
*Příjmení
*Jméno
*Datum narození
*E-mail
*Telefon
Vzkaz pro pořadatele
*soutěž M40, M45, M50, M55, M60, M65, M70, M75, M80
Z30, Z40, Z50, Z60, Z70, Z75
 

Kategorie M40 (muži nad 40 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Benda Jan-Čermák Pavel M 1 31.01.1952 schváleno
Sehnal Vladimír - Kadlec Jiří M 1 01.01.1900 schváleno
CHvátal Ladislav-Novák Milan M 1 01.01.1900 schváleno
Repák Rudolf- Vodňanský Petr M 1 01.01.1900 schváleno
Kouba Jiří-Hubka Miloš M1 01.01.1900 schváleno
Gottwald B. - Brand R. M1 01.01.1900 schváleno
Fiedler Jiří- Netolický Karel M 1 22.01.1962 schváleno
Drahorád Jiří-RoubínekM M 1 01.01.1900 schváleno
Bártík Petr- Trčka Martin M 1 01.01.1900 schváleno
Kučera J-John L. M 1 16.04.1959 schváleno
Kategorie M45 (muži nad 45 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Novák Pavel - Suchomel Zdenek M 2 31.03.1959 schváleno
Martínek Karel-Berný Ladislav M 2 01.01.1900 schváleno
Tamáš Jiří-Koza Jaroslav M 2 01.01.1900 schváleno
Bažant Lubomír- Kuča Viktor M 2 01.01.1900 schváleno
Jaroš Radek- Hlaváč Zdenek M 2 01.01.1900 schváleno
Zázvůrek- Pracný M 2 01.01.1900 schváleno
Tureček Jan - Švarc Michael M 2 01.01.1900 schváleno
Goláň Josef - Dostál Aleš M2 01.01.1900 schváleno
Kategorie M50 (muži nad 50 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Čech - Vysocký M 3 01.01.1900 schváleno
Marek Josef- Filip Bohuslav M 3 01.01.1900 schváleno
Kučera J.-Hubner M3 01.01.1900 schváleno
Novotný Jaroslav - Petr Heger M3 01.01.1900 schváleno
Cejka-Dostal M 3 01.01.1900 schváleno
Horák Vladislav-Komers Karel M 4 01.01.1900 schváleno
Pracný-Horák Zbyněk M 4 01.01.1900 schváleno
Hlavsa-Kvasnička M4 01.01.1900 schváleno
Novák Mirosl.-Holub Jan M 3 01.01.1900 schváleno
Kategorie M55 (muži nad 55 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Čermák Pavel- Benešová Daniela MIX 1 01.01.1900 schváleno
Navrátil Aleš-Magasaniková Kamila MIX 1 01.01.1900 schváleno
Trčka Martin-Kropáčková Martina MIX 1 01.01.1900 schváleno
Gottwald B. - Bachorová S. MIX 1 01.01.1900 schváleno
Brand R.-Svobodová J. MIX 1 01.01.1900 schváleno
Fiedler J.-Kábová D. MIX 1 01.01.1900 schváleno
Bártík P.-Eliášová Z. MIX 1 Zuzana 01.01.1900 schváleno
Kategorie M60 (muži nad 60 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Novák Pavel - Martinicová Radimila MIX 2 01.01.1900 schváleno
John Luděk- Marková Olga MIX 2 01.01.1900 schváleno
Tamáš Jiří- Petrová Iva MIX 2 01.01.1900 schváleno
Kouba - Jasková MIX 2 01.01.1900 schváleno
Hubka Miloš- Grafová Eva MIX 2 01.01.1900 schváleno
Novák Milan- Langpaulová MIX 2 01.01.1900 schváleno
Dousek Marek-Klírová Jana MIX 2 01.01.1900 schváleno
Jaroš-Špičáková Hana MIX 2 01.01.1900 schváleno
Hlaváč Zdenek-Winklerová Lída MIX 2 01.01.1900 schváleno
Kvasnička-Mulbauerová MIX 2 01.01.1900 schváleno
Pokorná Ivana 01.01.1900 v řízení
Kategorie M65 (muži nad 65 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Dostál J.- Vymětalová Libuše MIX 3 01.01.1900 schváleno
Nová Jiřina- Čech František MIX 3 01.01.1900 schváleno
Janů Jaroslav-Strouhalová Martina MIX 3 01.01.1900 schváleno
Vysocký Ladislav-Krůpová Milena MIX 3 01.01.1900 schváleno
Liška Jar.-Lišková Jar. MIX 3 01.01.1900 schváleno
Hlavsa-Flekova MIX 3 01.01.1900 schváleno
Hubner-Brusenbauchová MIX 3 01.01.1900 schváleno
Kategorie M70 (muži nad 70 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Seznam je prázdný
Kategorie M75 (muži nad 75 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Marková Olga- Benešová Daniela Ž 2 25.11.1955 schváleno
Kábová Dana- Petrová Iva Ž 2 01.01.1900 schváleno
Bachorová S. - Svobodová J. Ž2 01.01.1900 schváleno
eliašová Zuzana-Špičáková Ha Ž 2 01.01.1900 schváleno
Grafová Eva-Kropáčková Martina Ž 2 01.01.1900 schváleno
Martinicová R-Klírová Jana Ž 2 01.01.1900 schváleno
Kategorie M80 (muži nad 80 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Mulbauerová - Fleková Ž 3 01.01.1900 schváleno
Vymětalová Libuše- Vondrejsová Libuše Ž 3 01.01.1900 schváleno
Nová Jiřina-Pazderová Hana Ž 3 01.01.1900 schváleno
Krůpová Milena-Jasková Ja Ž 3 01.01.1900 schváleno
Langpaulová-Winklerová Ž 3 01.01.1900 schváleno
Laurentová-Votrubová Ž 3 01.01.1900 schváleno
Brusenbauchová-Bartůňková Ž 3 01.01.1900 schváleno
Kategorie Z30 (ženy nad 30 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Seznam je prázdný
Kategorie Z40 (ženy nad 40 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Seznam je prázdný
Kategorie Z50 (ženy nad 50 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Seznam je prázdný
Kategorie Z60 (ženy nad 60 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Seznam je prázdný
Kategorie Z70 (ženy nad 70 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Seznam je prázdný
Kategorie Z75 (ženy nad 75 let)
příjmení a jméno
nar.
stav
Seznam je prázdný