| Home | Zprávy | E-Shop | Diskuze | Katalog | Sázky | Galerie | Video | Inzeráty | Kluby | Haly | Trenéři |
|
|
Wilson nCode n4 |
HEAD Graphene XT Radical MPA 16/16 - 16/19 |
Dunlop Aerogel 4D 500 Tour |
Fischer M Speed Pro Number One UL |
Roger Federer - voda po holení
|
|
|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Právě se hraje
pospo kde si? nebreč nad tou spartou a vyhraj ten challenger aspoň tady jsem v italii na lize,uz jsem myslel ze to nestihnu!tu spartu ani nevim vysledek,pouze mi to davaji slavisti sezrat! ted na to koukam-kdo nas udelal a jeste k tomu v 10!To uz je fakt kalamita! bude docela kotel uvnitř týmu,podle rozhovoru s Chovancem...jinak gratulace k vítězství challenge challengeru ;-) ještě mi kradete hráče z rodného města... Neco proti Strizkovu? Uz je to davno, ale mam tam vazby a narazky od Spartanu si vyprosuju :D dokud se ten klub bude jmenovat bohemians praha,tak jsou to pro mě furt zmrdi ze střížkova.. ja jsem nic proti nim spatnyho nerekl a jarda ma pravdu! sks 1892 forever !
Pokud chcete tiket komentovat, přihlašte se. |


Trenéři


