nabídka  dv  výsledky  dv  žebříčky  dv  kdo a co?  dv  breakpointy  dv  diskuse  dv  L!VE  dv  historie  dv  tikety  dv  challenge  dv  duel  dv  prasátko  dv  challenge turnaj  dv  deblík  dv  tipovačka   dv

SOUTĚŽ O TENISOVÉ RAKETY
Zaregistrujte se, vyplňte si profil a můžete vyhrát raketu Babolat nebo Prince Každý registrovaný uživatel může jednou denně losovat. Losování končí půlnocí posledního dne v měsíci. Výhercem soutěže se stává první a druhý uživatel. Více o soutěži.
Přehled komentářů k zápasům Komentáře
----------------------------------------------------------- komentáře po uzávěrce --------
Matej1977 1 Zář 11
První set byl velmi pozoruhodný: po úvodní výměně breaků se Wozniacki dostala do vedení 4-2, Sveta srovnala na 4-4, pak Wozniackou breakla a podávala za stavu 6-5 na vítězství v setu, ovšem podání si prohrála čistou hrou.

V tiebreaku Sveta prohrávala 2-5, ale výborně zahrála čtyři body za sebou (6-5), pak ovšem zkazila snadný / rutinní čop (6-6). Následně Woz dvojchyba a chyba z forhendu při pokusu agresivně returnovat servis Svety.
Zajímavé je, že Sveta vyhrála první set, i když měla 17 winnerů a 31 UE. :-))
Ve druhém setu začala Sveta fantasticky a brzy vedla 3-0. Pak si vyžádala pauzu, během níž si převlékala ponožky či co ... čímž se sama trochu vyhodila z rytmu. Přesto za stavu 4-2 měla několik gamebolů na 5-2 při svém servisu, ale podánínakonec prohrála hlavně díky vlastním chybám a nesmylné volbě úderů.

Za stavu 4-3 měla Sveta breakbol při podání Woz, agresivně si soupeřku rozběhla z rohu do rohu, ale závěrečný čop při náběhu na síť zahrála kousek do autu.

Pak si Sveta prohrála podání (4-5) -- chyba za chybou, ale dokázala prolomit servis WOz (5-5). Načež si ale znovu po boji prohrála servis (5-6), při podání Woz si pak měla další breakbol, ale neproměnila jej.

Každopádně lze konstatovat, že kdyby Sveta měla "lepší hlavu", nemohla by dnes s Woz prohrát.

Mimochodem, první dva sety trvaly 2 h 20 min. Ve třetím je Sveta už dva breaky dole.
OK, hotovo. Závěrečná statistika: Wozniacki 20 winnerů a 26 UE, Sveta 40 winnerů a 76 UE. :-) Za celý druhý set měla Woz jen tři nevynucené chyby, ale i tak mohla snadno prohrát.

Jinak ze sázkařského hlediska jsem s výsledkem spokojen, z fanouškovského rozhodně ne. ;)

Pokud chcete tiket komentovat, přihlašte se.