| Home | Zprávy | E-Shop | Diskuze | Katalog | Sázky | Galerie | Video | Inzeráty | Kluby | Haly | Trenéři |
|
|
Wilson nCode n5 Force |
Head Graphene XT Speed Rev Pro |
Wilson nCode nSix-One Tour 90 (pár) |
Yonex RDS 001 |
Dunlop 300G
|
|
|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vyhodnotil: maxav počet shozených tiketů: 34
SOUTĚŽ O TENISOVÉ RAKETY
Zaregistrujte se, vyplňte si profil a můžete vyhrát raketu Babolat nebo Prince
Každý registrovaný uživatel může jednou denně losovat. Losování končí půlnocí posledního dne v měsíci. Výhercem soutěže se stává první a druhý uživatel. Více o soutěži.
|
----------------------------------------------------------- komentáře po uzávěrce -------- slušnej kotel... Berdych, to už je jen deblovej specialista na Davis Cup.... dobre on co máš z toho Tome, vůbej to neřeš, život jde dál...ty to večer zapiješ na baru zatímco oni se budou teprve vracet z továrny :) Berdychovi by měl někdo objednat exkurzi do továrny, aby pochopil jaký má úžasný zaměstnání a zase začal makat :) makat už nepotřebuje, proč chodit na krev jak Muster a strhat se? vo tom to není... Vo čem to je??:D berda by mel sebou vozit fanclub ( 7 000 lidi )....pak budou vysledky ;-) otázka jestli by ty lidi uživil z Price Money :)
Pokud chcete tiket komentovat, přihlašte se. |


Trenéři
