nabídka  dv  výsledky  dv  žebříčky  dv  kdo a co?  dv  breakpointy  dv  diskuse  dv  L!VE  dv  historie  dv  tikety  dv  challenge  dv  duel  dv  prasátko  dv  challenge turnaj  dv  deblík  dv  tipovačka   dv

SOUTĚŽ O TENISOVÉ RAKETY
Zaregistrujte se, vyplňte si profil a můžete vyhrát raketu Babolat nebo Prince Každý registrovaný uživatel může jednou denně losovat. Losování končí půlnocí posledního dne v měsíci. Výhercem soutěže se stává první a druhý uživatel. Více o soutěži.
Přehled komentářů k zápasům Komentáře
Matej1977 1 Lis 12
No, Russell by měl grotha porazit, ale jestli bude Groth podávat tak, jako proti Sandgrenovi, může to být docela těžký zápas, poněvadž Russell například s Kudlou měl v každém setu 1 až 2 gamy na podání, kdy udělal sérii chyb a tím dal Kudlovi šanci k breaku (v každém setu přišel o servis aspoň jednou).
russel by ale měl být přeci jen lepší na returnu než Sandgren
To ano. :-) Stejně jako ve výměnách od základní čáry. Proto je ten kurz ostatně 1.35 a ne 1.60 jako včera na výhru Sandgrena.
Na druhou stranu Sweeting byl také lepší na returnu než Sandgren a stejně prohrál.
----------------------------------------------------------- komentáře po uzávěrce --------
samozrejme je lepsi vsadit na Grotha v kurzu pres 3,5 v live bude mozna 4 a doufat ze to bude vyrovnane :)
No, tak vyšší než 3.40 to nebude, protože Russell prohrál hned své první podání v úvodu zápasu ...
I když možná bude, hned rebreak. ;-)
tak ten jeho servis nebude zas tak neprekonatelny
kazdopadne diky za tuhle minianalyzu, aspon je co sledovat ;)
To jo, dva kluci na kurtu v nátělníku, to se hned tak nevidí. ;-)
no já to sleduju jen na liveboardu a co maj kluci na sobě mě až tak moc nezajímá, ale proti gustu.... :D
No, co se týče servis Grotha, tak v prvních dvou gamech dal zatím jen 36% prvních podání do dvorce; ale zato měl breakboly ve všech třech gamech při podání Russella.
Tak Groth za stavu 5-4 servíroval na vítězství v prvním setu, ale prohrál podání čistou hrou, když mj. udělal tři hodně hloupé chyby. A stále má jen 42% prvních podání do dvorce.
ale stejne si tomu asi tak neveril, kdyz si vsadil na Russela..
Však taky hned v prvním příspěvku píšu, že vyhrál by měl Russell. ;-) Šlo spíš o to, s jak velkýma komplikacema. Kdyby Grothovi dnes chodil víc první servis, tak by si jeden set velmi pravděpodobně uhrál. I takhle Russella breaknul dvakrát v prvním setu a jednou ve druhém setu + mohl ho breaknout klidně ještě dvakrát.

Pokud chcete tiket komentovat, přihlašte se.