nabídka  dv  výsledky  dv  žebříčky  dv  kdo a co?  dv  breakpointy  dv  diskuse  dv  L!VE  dv  historie  dv  tikety  dv  challenge  dv  duel  dv  prasátko  dv  challenge turnaj  dv  deblík  dv  tipovačka   dv

Voskoboeva - Begu 6:3 6:7(1) 5:7

Čtvrtfinále
0
1.75   1.9 Tashkent
$220,000 Hard
13.510 K   5.385 K web: Oficiální stránky

vyhodnotil: Bratr_Kanker Vítěz kola Uživatel se v končném žebříčku umístil v Top 5

SOUTĚŽ O TENISOVÉ RAKETY
Zaregistrujte se, vyplňte si profil a můžete vyhrát raketu Babolat nebo Prince Každý registrovaný uživatel může jednou denně losovat. Losování končí půlnocí posledního dne v měsíci. Výhercem soutěže se stává první a druhý uživatel. Více o soutěži.
Přehled komentářů k zápasům Komentáře
----------------------------------------------------------- komentáře po uzávěrce --------
Matej1977 1 Zář 12
NJ, klasická Galina ... pominu-li vyloženě nepovedený tiebreak ve druhém setu (v kterémžto setu jinak uhrála víc fiftýnů a měla víc breakových příležitostí než soupeřka), tak ve třetím setu vedla 5-3 a do té doby vyhrávala svá podání s přehledem, zatímco soupeřka o ně musela daleko víc bojovat. Ostatně, za vše hovoří, že celkově v zápase vyhrála o 5 fitýnů více, a to navzdory tomu, že tiebreak prohrála 1-7 a v tom úplně posledním gamu už nekladla žádný odpor. Plus využité breakboly: Begu 4 ze 6, Voskoboeva 4 ze 14.
Bratr_Kanker 2 Zář 12
tohle byla loterka, šťastnější vyhrává :)
Tak jasně, že to bylo loterka ... jak naznačuje i skoro vyrovnaný kurz. Však taky kdyby Voskoboeva prohrála nějak normálně, třeba 5-7, 4-6, tak neřeknu ani popel. Prostě by to byl pokus, který nevyšel. ;)

Ale má-li zápas takovýto průběh a je-li navíc její soupeřkou Begu, která sama nemá zrovna pověst psychicky silné hráčky, která by dovedla zahrát klíčové fiftýny výborně nebo úspěšně otáčela zápasy, tak to ž člověka trochu zamrzí. ;-)
a co si čekal??? je to WTA tohle je ještě normálka zápas U.Radwanska - Panova si asi nesledoval v TB si udržela Radwanska jen jednou servis jinak to byly vždy minibrejky, ráno labilní Cibulková zase prohrála s Flipkens, Strýcová, která prohrála 7krát v řadě asi vyhraje Quebec, to je prostě normálka ;)
No to máš pravdu :-)) ... ale tak stejně i když člověk "ví", že něco podobného může s poměrně velkou pravděpodobností nastat, nepociťuje zrovna nadšení, když se tato jeho obava naplní. ;-)
já třeba sleduju teď hodně Donnu Vekič je hodně dobrá porazila už v Taškentu Rybárikovou, Arubarenu a dnes jsem měl tucha že porazí Jovanovski, doporučuju sledovat na Bet365právě teď..
@maxav je na twiteru - @DonnaVekic doporučuju sledovat :-)
JJ, koukám na to, protože jsem Vekic ještě hrát neviděl. Je dost šikovná. ;)