nabídka  dv  výsledky  dv  žebříčky  dv  kdo a co?  dv  breakpointy  dv  diskuse  dv  L!VE  dv  historie  dv  tikety  dv  challenge  dv  duel  dv  prasátko  dv  challenge turnaj  dv  deblík  dv  tipovačka   dv

Monaco - Garcia Lop. 6:1 6:3 4:6 6:7(6) 6:7(3)

26.08. 12:051.203.94

vyhodnotil: soustek Starlife uživatel Uživatel se v končném žebříčku umístil v Top 5

SOUTĚŽ O TENISOVÉ RAKETY
Zaregistrujte se, vyplňte si profil a můžete vyhrát raketu Babolat nebo Prince Každý registrovaný uživatel může jednou denně losovat. Losování končí půlnocí posledního dne v měsíci. Výhercem soutěže se stává první a druhý uživatel. Více o soutěži.
Přehled komentářů k zápasům Komentáře
----------------------------------------------------------- komentáře po uzávěrce --------
Matej1977 1 Srp 12
Monaco vedl snad 6-3, 6-1, 4-1 nebo nějak podobně ... a ještě to dokázal prohrát. ;-) To by před DC s ČR mohlo docela nahlodat eho sebevědomí.
jamesbond Srp 12
To je teda dílo. Doufejme, že to v něm trošku zůstane.
Bora_Bora Srp 12
Vcera se, koukam, s otockama z 0-2 na sety roztrhl pytel
Ferrero Srp 12
Já čekal Monaca na nějaký peníze jako poslední zápas a za stavu 63 61 41 mi ho šoupli na eurosport, takže sem to měl i v lepší kvalitě než na streamu...no, stále mam vztek, ale proč se nepodělit. Rád si někdy přečtu report od Matěje, tak sem nahodim jeden svuj. Optimistickej.

Absolutně jsem ten zápas ze začátku nesledoval, GL tam byl do počtu, nedal balon, Monaco ho svačil, všechny moje ostatní zápasy byly víc problematický, nakonec všechny vyšly ve 4-5 setech. Za stavu 42 měl Monaco klidnejch 40:15, 40:30 dlouhá výměna, kterou urval GL smečí, a ačkoli tam chodil jak Charlie Sheen po třídenní akci, zařval vamooos tak že Rafa na Mallorce musel zaslechnout ozvěnu. Řikám si, jen si zakřič troubo, za 10 minut je konec. Nebyl. Brejknul, pak odvrátil asi 4 brejkboly za stavu 3:4, a najednou 6:4.

Nevadí, pořád 2:1, Monaco o kotel lepší, jenže GL udržel pár servisů a Monaco se nehezky pokakal. Začal se bát, že prohraje vyhranej zápas (překvapivě se to stalo), házel to tam jak brambory na kříž, takže GL se chytil jako Bartošová fernetu. Servisy držely do TB, kde za stavu 55 lajnová ve výměně zahlásila Monacovi (na returnu) aut na balon, kterej nebyl v autu ani poslednim chlupem (ta samá lajnová předtim pustila GL asi 15cm aut, kterej teda Monaco určil Hawkeyem,). Trochu ho to nasralo, no :-) klasicky 6:8.

Začátek pátýho setu vypadal dobře, znáte to - brejkboly - nic; čistá hra. brejkboly - nic, čistá hra. Brejkboly - nic, GL jeden brejkbol, 2:4. Nic novýho. Pak ho Monaco brejknul. Super. Zase si prohrál. Zase brejknul. 4:5. Do tý doby si pořád drželi a najednou nepodali. Pak udržel čistou a měl, překvapivě, 2 brejkboly. Nahranej forhend plot (ukázkovej křečák), 5:6. Čistá hra. No a TB, který se mimochodem hrál v době kdy jsem měl už 3 hodiny spát, byl hodně suchej pro GL. Takže sem byl nasranej, zavalenej adrenalinem díky čemuž sem usnul za další hodinu, sem vyspinkanej do růžova :-/

A odpusťte mi ten výraz, ale výjebů sem za ta léta zažil hodně, nicméně tenhle jde do TOP 5.

Nejhorší je, když od začátku 4. setu víte, jak to musí dopadnout, ale naivně na to ještě 3 hodiny vejráte. Jistě to všichni znáte :-))

HOWGH
chevelle Srp 12
jj, pěkně napsáno... ale nutno podotknout, že GGL je velkej čaroděj. Stačí si vzpomenout na Wimbledon a jeho zápas s R. Vasselinem, kterej taky otočil, ani nevěděl jak... Pak taky několik zápasů nečekaně prohrál, když jasně vedl, ale to se stalo spíš na challengerech :)
@ferrero report od Matěje se s tím tvým nedá srovnávat, prostě super - přečetl jsem to až do konce, což už musím říct něco u mě znamená.

ještě napiš kolik si vsadil a jaká byla výhra :)
kahoun Srp 12
ferrero promin, omylem jsem zmáčkl palec dolů, chtěl jsem palec nahoru, se vším jsem s tebou souhlasil, akorát, že já neměl vsazeno a po čtvrtém setu šel spát, za stavu 4:1 ve třetím jsem prohlásil, že tak nudné zápasy na obrazovku vůbec nepatří, a za deset minut se nestačil divit, co se to děje
To je vždycky nejhorší, když má člověk poslední zápas na tiketu, dotyčné utkání se vyvíjí extrémně dobře a člověk se přes veškerou snahu nevyvaruje myšlenkám na to, že tuhle výhru má už v kapse ... a pak se například stane, že Cirstea prohraje s Heather Watson třetí set, v němž vede 5-0, nebo McHale prohraje s Cetkovskou, ač vedla 6-0, 4-0. ;-)
To byl fakt dobrej report. Já viděl jen kus ve čtvrtým setu a přišlo mi, že Kníže by na to měl, kdyby víc chtěl...
bode Srp 12
link

tak nejlegendárnější garciův zápas je tenhle.. viz brejkboly :) ale mám ho docela rád, dlouhodobě ho mám zafixovaného jako jednoho z kurzově nejpodceňovanějších hráčů na hardech, i když je to střelec a na tvrdém umí

Pokud chcete tiket komentovat, přihlašte se.