nabídka  dv  výsledky  dv  žebříčky  dv  kdo a co?  dv  breakpointy  dv  diskuse  dv  L!VE  dv  historie  dv  tikety  dv  challenge  dv  duel  dv  prasátko  dv  challenge turnaj  dv  deblík  dv  tipovačka   dv

SOUTĚŽ O TENISOVÉ RAKETY
Zaregistrujte se, vyplňte si profil a můžete vyhrát raketu Babolat nebo Prince Každý registrovaný uživatel může jednou denně losovat. Losování končí půlnocí posledního dne v měsíci. Výhercem soutěže se stává první a druhý uživatel. Více o soutěži.
Přehled komentářů k zápasům Komentáře
chevelle 2 Srp 12
no, myslím, že dnes už vítězná šňůra asi skončí
jamesbond Srp 12
Taky si myslim, Angelika hraje fakt dobře.
----------------------------------------------------------- komentáře po uzávěrce --------
Matej1977 Srp 12
Zajímavý zápas, který ovšem Petra nakonec silně prokaučovala. ;) V prvním setu Kerber odskočila na 4-1, ale mohlo to být klidně 4-1 pro Petru, protože tam prohrála tři extrémně vyrovnané gamy, přičemž mj. nevyužila celkem 7 breakbolů při podání soupeřky.

Ve druhém setu byla Petra nejdřív break dole (1-2), ale pak začala Kerber přehrávat rozdílem třídy a vyhrála 5 gamů za sebou.

Ve třetím setu Petra za stavu 2-2 prohrála svůj servis; bylo to 15-15 (navíc i tenhle fiftýn pro Kerber přišel po dalším Petřině chybě z forhendu, kdy kratší míč zatloukla do pásky) a pak Petra dala dvě dvojchyby za sebou. Vzápětí přišel vyrovnaný game při podání Kerber, ta jej ale nakonec uhrála (4-2). A pak se Petra rozhodla darovat Kerber ještě jeden break (5-2). ;-)

Petra pak ještě stáhla z 2-5 na 4-5, ale srovnat skóre se jí už nepovedlo.

No nic, snad se Petře brzo podaří odveta, nejlépe v nějakém podstatně důležitějším zápase. ;) A v zítřejším finále tedy osobně budu fandit Li ... Kerber je mi sice sympatická atd, ale myslím si, že její dosavadní soupeřky k ní byly na tomto turnaji už štědré až až. ;-)