nabídka  dv  výsledky  dv  žebříčky  dv  kdo a co?  dv  breakpointy  dv  diskuse  dv  L!VE  dv  historie  dv  tikety  dv  challenge  dv  duel  dv  prasátko  dv  challenge turnaj  dv  deblík  dv  tipovačka   dv

SOUTĚŽ O TENISOVÉ RAKETY
Zaregistrujte se, vyplňte si profil a můžete vyhrát raketu Babolat nebo Prince Každý registrovaný uživatel může jednou denně losovat. Losování končí půlnocí posledního dne v měsíci. Výhercem soutěže se stává první a druhý uživatel. Více o soutěži.
Přehled komentářů k zápasům Komentáře
chevelle 1 Kvě 12
tohle musí klapnout... v Praze čeká v 1. kole Dimitrov, takže tam to bude moc těžký
----------------------------------------------------------- komentáře po uzávěrce --------
Ronnie2 1 Kvě 12
Přece podával Hájoš na vítězství v sadě & nakonec 5:7!!? To je velká škoda.. Toho může taky závěrem mrzet. Co se stalo, že to neustál, nebyl by obraz Mistři.. :o) Dííky
tak tohle bych nečekal...
sisa92 Kvě 12
No podle mě utkání rozhodla koncovka 1. setu, kdy měl Honza za stavu 5:4 40:30 na servisu setbol, a pak se to nějak pokazilo. Celkově měl podle mě v 1. setu více šancí, ale druhý set už bylo vidět, že hodně chce a takřka nic mu nevychází.
SCOOTERMAN Kvě 12
@Ronnie2 a taky ho to nakonec zatraceně mrzelo...
clansman Kvě 12
Byl jsem se kouknout v Ostravě. 1. set byl hodně vyrovnaný, dlouhé hry přes shody. Hájak měl místy dost štěstí (breakbol odvrácený luxusním prasetem atd.). Ani jeden z hráčů si nedokázal pomoct servisem, s tak vítězil spíše příjem, asi to hovoří i něco proč nejsou v žebříčku výše. Nakonec se Hájek i vinou několika velmi těsných (a jestli vůbec) autů dostal k setbolu, který v dobré pozici zahodil pokusem o ambiciozní bekhend. Od té chvíle už byl Francouz jasně lepší hráč na kurtu. Hájek psychicky nezvládl doservírovat do tie-breaku a vyhodil lehce poslední 3 míčky v setu. Francouz hrál celý zápas velmi jisté čopy, forhand liftoval křížem, měl mnohem lepší pohyb než Hájek a hrál bez většího rizika. Byl lepší, předvedl hezčí a pestřejší tenis a ve druhém setu dominoval. Pěkný zápas na koukání, Hájkovi nešla upřít bojovnost, ale po zpackaném závěru první sady už neměl proti jistému a běhavému soupeři dostatečnou kvalitu.
každej zápas je jinej... de Veigy byl v sobotu proti Martinovi set a půl horší a Slovák už ho měl prakticky na lopatě.... pak se jakoby rozehrál a už mu to vydrželo až do konce turnaje...
vrzik Kvě 12
v sobotu Dasnieres otočil ve druhém setu s Vagnozim z 3:5 na 7:5, když začal hrát vyšší nepříjemné lifty z forhendu, kterými Vagnozziho zničil, taky skvěle běhal a myslím, že tím porazil i Hájka...

Pokud chcete tiket komentovat, přihlašte se.