Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
nabídka  dv  výsledky  dv  žebříčky  dv  kdo a co?  dv  breakpointy  dv  diskuse  dv  L!VE  dv  historie  dv  tikety  dv  challenge  dv  duel  dv  prasátko  dv  challenge turnaj  dv  deblík  dv  tipovačka   dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

25.03. 15:301.203.77

vyhodnotil: Bratr_Kanker Vítěz kola Uživatel se v končném žebříčku umístil v Top 5

SOUTĚŽ O TENISOVÉ RAKETY
Zaregistrujte se, vyplňte si profil a můžete vyhrát raketu Babolat nebo Prince Každý registrovaný uživatel může jednou denně losovat. Losování končí půlnocí posledního dne v měsíci. Výhercem soutěže se stává první a druhý uživatel. Více o soutěži.
Přehled komentářů k zápasům Komentáře
Bouraak Bře 12
Berdych VEN ! ! !
maincl Bře 12
proč?
Sam_d Bře 12
to Bouraak: áááááá, to jsem čekal... . Tome zaber!!
----------------------------------------------------------- komentáře po uzávěrce --------
Pollarka Bře 12
nechci nic říkat, tak to neřeknu, ale něco si o tom myslím :)
Bouraak ma pravdu! Tom by snad měl 101. hráče porazit.
A Dimitrov hrál neskutečně!
Matej1977 1 Bře 12
Tak tohle byla hodně zbytečná prohra, během třetího setu měl Berdych několik slušných šancí, jak Dimitrova breaknout, nevyužil je a nakonec nezvládnul hru při své podání za stavu 4-4.

To je zajímavý, že Almagro nebo Anderson hrajou s Dimitrovem velmi vyrovnané zápasy, ale porazit se od něj nenechají, zatímco Tomáš mu víceméně - když šlo opravdu do tuhého - výhru de facto daroval.
Barnyy Bře 12
Pollarka řekni to
sisa92 Bře 12
Tak jako v každém vyrovnaném utkání rozhodovaly detaily: Na jeden z Berdychových brejkbolů Dimitrov vypálil neskutečné eso z druhého servisu a naopak při svém jediném brejkbolu ve třetím setu s notnou dávkou štěstí zreturnoval na lajnu.
jamesbond Bře 12
Dimitrov hrál na své poměry výborně, ale Berdych mu vydatně pomáhal. Výsledek odpovídá předvedenému :-(
vrzik Bře 12
v posledním gemu 5 zkažených backhandů :-(
Kuba_Mensik Bře 12
at tak nebo tak, Dimitrov na rozdil od B. chtel vyhrat a vyhral zaslouzene
FeXeR Bře 12
Bouraak má orgasmus :D
Sisa: štěstí se holt musí jít patřičně naproti, a to se Tomášovi ve třetím setu moc nepovedlo. A nejde jen o ty breakboly (i když v jednom případě měl tu výměnu velmi dobře rozehranou, ale nakonec zahrál forhend do autu). Měl tam slušné šance vytvořit si těch breakbolů podstatně více.

A co se týče Dimitrova esa z druhého podání při jednom Tomášově breakbolu: co udělal Tomáš, když čelil ve třetím setu tomu jedinému (a jak se ukázalo, rozhodujícímu) breakbolu? Normálně tam zarotoval druhej servis na jistotu. ;-)