Nový uživatel? Registrace | Přihlásit se
nabídka  dv  výsledky  dv  žebříčky  dv  kdo a co?  dv  breakpointy  dv  diskuse  dv  L!VE  dv  historie  dv  tikety  dv  challenge  dv  duel  dv  prasátko  dv  challenge turnaj  dv  deblík  dv  tipovačka   dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

SOUTĚŽ O TENISOVÉ RAKETY
Zaregistrujte se, vyplňte si profil a můžete vyhrát raketu Babolat nebo Prince Každý registrovaný uživatel může jednou denně losovat. Losování končí půlnocí posledního dne v měsíci. Výhercem soutěže se stává první a druhý uživatel. Více o soutěži.
Přehled komentářů k zápasům Komentáře
----------------------------------------------------------- komentáře po uzávěrce --------
Matej1977 1 Bře 12
Azarenka ve druhém setu vedla 5-1 nebo tak nějak, ale dospělo to k tiebreaku, jenž prohrála + hned v úvodním gamu čelí dvěma breakbolům.
to je vtip Barthel ve tretim setu brejk navrch ??
Vedla 4-1 a byla dva breaky navrch; jeden break už Vika stáhla.

To by mě zajímalo, jestli Barthel začala hrát tak výtečně, nebo Vika tak špatně ... ;-)
a Mona vede 0:30 pri podani viky
4,4 na Azarenku, rozhodne BET
OK, 5-4 ve třetím a Barthel jde podávat na vítězství v zápase ... Vika ted při svém servisu prohrávala 0-30 a pozdějc byla několikrát shoda, ale nakonec ten game uhrála.
1,4 mona back jen ze strachu...
Tak barthel to nezvládla, vedla 30-15, ale pak prohrála tři fiftýny v řadě = 5-5.
victorka all in 1,53
Při podání Azarenky ze 40-15 na výhoda Barthel ...
Hm, dva breakboly Azarenka odvrátila, ten třetí už ne: 6-5 pro Barthel, bude mít druhou šanci zápas doservírovat ...
stop/loss ;)
ale porad to stoji za lay mona
lay vika a dobrou noc ;)
Tak ani podruhé to Barthel nezvládla, uhrála při svém podání jen jediný fiftýn, takže rozhodne tiebreak.
jj je to dobrej gambling, ale myslim ze to vika zvladne..
3:0 1,22 99%
asi vitr máchale, tohle neni na ty dve podobny ;)
Tiebreak 8-6 Vika, drama do samotného závěru, a to na začátku tiebreaku Vika vedla 3-0 (dva minibreaky navrch + na servisu) ... ale pak 3-2, 4-2, 4-4, 6-4, 6-6, 8-6.
a ted dojde vika v klidu do finale, proste tenis ;))
Tak ony se vůbec dnes dějou věci: tak třeba Kerber prohrávala se Stephens 2-6, 1-5 a otočila ten druhej set na 7-5. ;-)

Pokud chcete tiket komentovat, přihlašte se.