| Home | Zprávy | E-Shop | Diskuze | Katalog | Sázky | Galerie | Video | Inzeráty | Kluby | Haly | Trenéři |
|
|
Wilson nCode n4 |
DSC 5453 |
Roger Federer - voda po holení |
Dunlop Evo 265 |
Wilson Ultra 100 Countervail
|
|
|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
tohle po ránu probere.. tohle a nebo Pepa Slajs, kterej mi vola pravidelne v 8 rano tak některý lidi zkrátka od 8AM makaj ;-) Kdo třeba? Ty někoho takového znáš? Nepočítej jako práci, když jedeš v es-kládě se zapnutým vyhříváním sedaček z Berouna hodinu na Štvanici, abys tam byl na 9 :-) ;-) briza: tobě volá až v 8? mě když vol ráno,tak ještě nikdy nezavolal před pul 8... teda po pul 8...už jsem z toho zmaten...
|
vyfoceno: Bře 09
HTC HTC Touch HD T8282 zobrazeno: 876x |


Trenéři

