| Home | Zprávy | E-Shop | Diskuze | Katalog | Sázky | Galerie | Video | Inzeráty | Kluby | Haly | Trenéři |
|
|
Wilson nCode n4 |
DSC 5453 |
Roger Federer - voda po holení |
Dunlop Evo 265 |
Wilson Ultra 100 Countervail
|
|
|
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Je jasný, že Isner musí mít skříňku nahoře a Sela dole, ne? ;-) pod Selou je ještě Cipolla :-) a ještě níž je kdo? No? Kdo se do té skříňky vejde vestoje? :-D kacer Donald ale taky nepatri mezi "isnerovce" :-))) Mladý Donald chodí do šatny s Johnem a ten mu to podává...
|
vyfoceno: Led 11
Canon Canon DIGITAL IXUS 95 IS zobrazeno: 1231x |


Trenéři

