aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články

Aktuálně Top Hot Videa

OPTIM TOUR 2020: Siniakov vyhrál áčko na Miltenu

napsal briza 18.02.2020

Jeden z nejmladších hráčů z celého startovního pole (r.2003) dal všem pořádnou lekci, když neztratil ani set a ve finále deklasoval neúspěšnějšího hráče loňského ročníku Jiřího Barnata (I.ČLTK Praha) po setech 6:1, 6:1. Výsledky.

Daniel Siniakov

Jeho hra vykazovala známky jistoty a postupně rostlo i jeho sebevědomí a tak během turnaje porazil tři nejvýše nasazené hráče. Ve čtyřhře byli nejlepší Bolardt s Barnatem, přestože byli dvakrát na pokraji vyřazení, když museli odvracet mečboly. Finále už ale zvládli ve dvou setech.

Pořadatelé všem děkují za součinnost a nebývale velký zájem o tento turnaj.

Halová část tohoto okruhu je minulostí a v červenci pokračuje okruh v Houštce u Staré Boleslavi.

Z Miltenu zpracoval: Pavel Zlatohlávek