aktuálně  dv  top  dv  hot  dv  komentáře  dv  tagy  dv  populární tagy  dv  ATP / WTA top 20  dv  naši na ATP / WTA  dv  kam za tenisem  dv
výsledkynaši v akcitenisové kartičkysoutěžmoje hvězdavědomostiturnaje
aktuálnětophotkomentářetagypopulární tagyATP / WTA top 20naši na ATP / WTAkam za tenisem
Tenisové rakety Tenisové oblečeníTenisové botyTenisové taškyTenisové míče
nabídkavýsledkyžebříčkykdo a co?breakpointydiskuseL!VEhistorietiketychallengeduelprasátkochallenge turnajdeblíktipovačka
seznam albkomentáře
videakomentáře
kompletní seznamnový inzerát
Prahastředočeskýjihočeskýzápadočeskýseveročeskývýchodočeskýjihomoravskýseveromoravský

Články

Aktuálně Top Hot Videa

Svijany Open: Obhájce titulu Andrej Martin končí v prvním kole

napsal briza 31.07.2019

Loňského vítěze Slováka Andreje Martina (1989, ATP 120) nezastihl liberecký challenger v ideální formě. Hned ve svém úvodním zápase proti krajanu Molčanovi nezužitkoval vedení 5:2 ve třetím setu a nakonec dvojchybou ukončil nepovedený zápas 6:3, 0:6, 5:7. Do osmifinále postoupil 38-letý Jaroslav Pospíšil (mimochodem ročník narození 1981 jako Roger Federer), který se málem ani do turnaje nedostal, když se o svém startu v kvalifikaci dozvěděl až v době zahájení obou dvou kvalifikačních zápasů.

Andrej Martin

Pospíšil – Gaio 4:6, 6:3, 7:5
Na začátku turnaje se Jarda zapsal do kvalifikace, ale supervizor mu sdělil, že to bohužel nevyšlo a že si nezahraje. Zápas kvalifikace mezi Majšajdrem a Indem Balaji již začal rozehrávkou, když v tom se na kurt začali sbíhat rozhodčí, aby sdělili Indovi že došlo k omylu a že na jeho místě má být právě Jaroslav Pospíšil. Zhruba za 20 minut zápas kvalifikace začal znovu, ale tentokrát soupeřem Majšajdra byl Pospíšil. Zvítězil Pospíšil a dostal se do hlavní soutěže, kde zatím vyhrál 2 kola. V předkole porazil Francouze Wanga a dnes Itala Gaia 4:6, 6:3, 7:5.

Molčan – Martin 3:6, 6:0, 7:5
Andrej Martin dnes nebyl ve své kůži, netrefoval míče čistě, především forhend neměl potřebnou přesnost. Martinovi utekl začátek druhého setu, tak zbytek setu jen dohrál na 0:6. Molčan bojoval o každý míč a nakonec se vyplatilo.

Macháč – Nedovyesov 6:3, 6:2
Když se na začátku zápasu Macháč chytil za rameno, tak to nevěstilo nic dobrého. Ale zřejmě se nejednalo o nic vážného a Tomáš Macháč předvedl výborný výkon a zaslouženě porazil Kazacha Nedovyesova 6:3, 6:2. O postup do čtvrtfinále si Macháč zahraje s Pospíšilem.

Coria – Vrbenský 6:4, 6:2
Když Vrbenský na začátku zápasu vedl 3:0 a byl na servisu, tak to vypadalo, že Vrbenský ví jak na to. Zápas plný rychlých výměn nakonec vyhrál bratr slavnějšího Guillerma Corii Federico 6:4, 6:2.

Napsal: Lukáš Březina