OPTIM TOUR 2015: Zdeněk Kolář vyhrál s převahou Milten cup

napsal briza 03.02.2015

Hodně kvalitní obsazení měl letošní Milten cup. Turnaj hráli například čtyři nejlepší dorostenci ČR a ten druhý v pořadí, suverénní vítěz loňské Pardubické juniorky celý turnaj nakonec vyhrál. Zdeněk Kolář (1996), nově hráč TK Agrogfert Prostějov si poradil hladce v semifinále s Robinem Staňkem 6:3,6:1 a ve finále pak porazil i Honzu Kunčíka 6:2,6:2.

Zdeněk Kolář

Kdo mu vzdoroval nejvíce byl nakonec ještě o rok mladší Ondřej Krstev ve čtvrtfinále. Další velmi slušné výsledky měl i Pavel Štaubert (1996) a do výčtu pochval českých nadějí patří určitě ještě deblové vítězství –náctiletého páru Jaroslav Vondrášek – Matěj Vocel.

Co ostatní? Své si uhráli v singlu starší kluci Petr Michnev, Tomáš Toman a především pak na volnou kartu startující Jiří Vrbka.

Po Filipu Brtnickém (vitěz z Liberce) si právo účasti na zářijovém MASTERS Optim Tour 2015 zajistil tedy i čerstvý vítěz z Miltenu Zdeněk Kolář.

Z Miltenu zaznamenal: Pavel Zlatohlávek